جدیدپیشنهادی سوالات آزمون ۲۷ اردیبهشت ۹۸ قلم چی – با جواب

سوالات آزمون ۲۷ اردیبهشت ۹۸ قلم چی – با جواب

سوالات آزمون 27 اردیبهشت 98 قلم چی - با جواب

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت

نام درس : – | موضوع : آزمون های آزمایشی | نویسنده : کانون قلم چی

منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : تمام رشته ها و پایه ها

ادامه و دانلود

جدیدپیشنهادی سوالات آزمون ۱۳ اردیبهشت ۹۸ قلم چی – همراه پاسخنامه تشریحی

سوالات آزمون 13 اردیبهشت 98 قلم چی - همراه پاسخنامه تشریحی

تاریخ آزمون : 30 اردیبهشت ماه ۹۸ | موضوع : آزمون های آزمایشی | نویسنده : کانون قلم چی

ادامه و دانلود
بدون تصویر

جدیدپیشنهادی جزوه قواعد عربی کنکور ( استاد مقصودی )

جزوه صفر تا صد قواعد عربی دوره دبیرستان ویژه کنکور سراسری که شامل تمام نکات مهم قواعد عربی در کنکور می باشد برای شما کنکوری های تلاش گر آماده کرده ایم.

بیشتر توضیحات جزوه قواعد عربی کنکور جزوه قواعد عربی کنکور کاری از استاد مقصودی را برای شما آماده کرده ایم. در جزوه قواعد عربی کنکور مولف سعی داشته است تا آنچه را که دانش اموز برای پاسخ گویی به سوالات عربی در کنکور سراسری لازم توضیح دهد. در جزوه جامع قواعدعربی کنکور مطالبی همچون نکات مهم برای ترجمه ، تحلیل صرفی ، انواع جمله و اسم و فعل و … بصورت بسیار کامل همراه با نکاتی که احتمال دارد در سوالات عربی کنکور مطرح شود آورده شده است. جزوه قواعد عربی کنکور سوالات قواعد عربی در کنکور سراسری طراحی سوالات عربی کنکور سراسری در بخش ترجمه ، درک مطلب و قواعد می باشد و در جزوه عربی کنکور که در اختیار شما داوطلبین کنکور قرار دارد سعی شده است تمام نکات مهم برای کنکور توضیح داده شود. بخش ترجمه شامل ترجمه از عربي به فارسي: ۵ سوال و ترجمه از فارسي به عربي: ۳ سوال بخش درک مطلب شامل فهم متن: ۴ سؤال و تجزيه و تركيب: ۳ سؤال و تشکيل: ۲ سؤال بخش قواعد شامل ۸ سؤال با تاكيد بر عربی۲ و عربی ۳نکات مربوط به پايه اول نيز حائز اهميت است، گرچه مطالب پايه اول بيشتر در سؤالات تجزيه و تركيب مطرح مي شود. ترجمه و تعريب:آن چه در سؤالات كنکور سراسري در مورد ترجمه و تعريب بايد مد نظر قرار گيرد آشنايي با نکات ترجمه اي و نحوه ي پاسخ دادن به اين گونه سؤالات است. نحوه پاسخگویی به سوالات ترجمه از طریق قواعد عربی کنکور اجزاي اصلي جمله را شناسايي كنيم. تشخيص فعل، فاعل، مفعول به، مبتدا، خبر، مضاف اليه و جار و مجرور به يافتن گزينه ي درست كمک زيادي مي كند.تمام اجزاي جمله بايدترجمه شده باشد.حذف كردن يک ياچندكلمه ( اسم و فعل و حرف) در ترجمه جايزنيست.همان گونه كه حذف كردن واژه در ترجمه جايز نيست، اضافه كردن بي مورد نيز در ترجمه مجاز نمي باشد.ممکن است گزينه اي از لحاظ مفهوم كلي صحيح باشد اما دقيق ترين گزينه به شمار نرود..اصولا در هر جمله اي اسم، فعل و حرف اركان تشکيل دهنده ي آن هستند. لذا در اين زمينه مي بايست با نکات ترجمه اي به ويژه نکات اسم و فعل و چند نکته تکميلي آشنا شويم. در اين زمينه مطالعه جزوه ي نکات مهم عربي ضروري است روش پاسخ دادن به سؤالات ترجمه: پيشنهاد مي كنيم عبارت داده شده را حداقل به دو قسمت تقسيم نموده و سپس با خواندن قسمت اول و در نظر گرفتن نکات ترجمه اي موجود در آن به حذف گزينه اقدام كنيم و سپس به سراغ قسمت دوم رفته و به همان ترتيب به گزينه درست برسيم.

جدیدپیشنهادی افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس Gravity Forms

Gravity Forms نام برترین و حرفه ای ترین افزونه فرم ساز وردپرس می باشد که با استفاده از آن قادر هستید انوع فرم های مختلف را در وب سایت وردپرسی خود بدون نیاز به دانش خاص و یا صرف وقت زیاد طراحی و ایجاد کنید! این افزونه شما را قادر می سازد تا انواع فرم ها با فیلد های مختلف ، قابلیت انتخاب ظاهر دلخواه و ایجاد فرم های چند مرحله ای ، قابلیت ایجاد محدودیت برای فرم ها ، ساخت فیلد های پیشرفته و شرطی ، قابلیت ساخت فرم و نمایش آن در زمان بندی های مختلف ، قابلیت ایجاد انواع فیلد های محاسبه گر (وزنی ، و…) ، قابلیت اتصال به درگاه پرداخت پس از ثبت فرم برای پرداخت وجهی دلخواه می باشد. در پایان فرم های ساخته شده توسط افزونه گراویتی فرم کاملا واکنش گرا می‌باشند و به خوبی در دستگاه های همراه مانند موبایل و تبلت نمایش داده خواهند شد. هم اکنون می‌توانید افزونه فرم ساز حرفه ای Gravity Forms را از سایت ما دریافت کنید.

ادامه مطلب
بدون تصویر

جدیدپیشنهادی دانلود نمونه سوالات تفکر و سبک زندگی هشتم نوبت دوم

نمونه سوالات تفکر هشتم با جواب

دانلود نمونه سوالات تفکر و سبک زندگی هشتم نوبت دوم

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت

نام درس : تفکر و سبک زندگی | موضوع : نمونه سوالات | نویسنده : نمره برتر

منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هشتم

ادامه مطلب
بدون تصویر

جدید دانلود نمونه سوالات آموزش قرآن هشتم با جواب

دانلود نمونه سوالات آموزش قرآن هشتم با جواب

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : آموزش قرآن | موضوع : نمونه سوالات نوبت دوم | نویسنده : نمره برتر

دانلود نمونه سوالات آموزش قرآن هشتم با جواب

نمونه سوالات نوبت دوم آموزش قرآن هشتم

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت در ادامه مطلب

ادامه مطلب

جدیدپیشنهادی دانلود آزمون ۳۰ فروردین ۹۸ قلم چی – سوالات همراه پاسخنامه و کلید

دانلود آزمون 30 فروردین 98 قلم چی - سوالات همراه پاسخنامه و کلید

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت در ادامه مطلب

ادامه مطلب

جدید ۱۲ ابزار آنلاین ساخت رنگ برای طراحان وب

انتخاب رنگ یک فرایند بزرگ است و اغلب نیاز به تنظیم بسیار زیادی دارد تا درست شود. شما می توانید با استفاده از وب اپلیکیشن‌هایی که برای این موضوع وجود دارند و می‌توانند بهترین رنگ مربوطه را تولید کنند استفاده کنید، با اینکار در زمان صرفه جویی می‌کنید و جالبه بدونید که همه اون‌ها ۱۰۰٪ رایگان هستند.

ادامه مطلب
بدون تصویر

جدید نکات کارآفرینی

۱- تصمیم بگیرید دقیقا چه میخواهید.

vکاسبانِ موفق، شدیداً هدف گرا هستند، دقیقاً می دانند چه می خواهند و هر روز برای رسیدن به هدف هایشان تلاش می کنند.vکارهایی که باید انجام بدهید تا به اهداف برسید را بنویسید و اولویت بندی کنید.vبه سرعت اقدام کنید .(کار غیر مرتبط به اهدافتون رو انجام ندهید.)vهر روز کارهایی انجام بدهید که باعث نزدیک تر شدن به اهدافتان شود.

ادامه مطلب