جدیدپیشنهادی نحوه ی اضافه کردن پس زمینه در Photoshop CS3

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه  درAdobe Photoshop CS3 به عکس پس زمینه اضافه کنید.

مراحل اضافه کردن پس زمینه در  Photoshop CS3

  1. Adobe Photoshop را باز کنید. آیکون این برنامه به رنگ آبی است.
  1. روی File کلیک کنید. این گزینه در سمت چپ نوار منوی بالای صفحه قرار دارد.
ادامه مطلب

پیشنهادی استفاده از کوکی ها در وردپرس

استفاده از کوکی ها در وردپرس

کوکی ها از ابتدای خلقت اینترنت بوده اند، تا کنون ممکن است در مورد کوکی ها مطالب بسیار زیادی مطالعه کرده باشید و در بحث های مختلفی مرتبط با آن شراکت داشته باشید، مانند هر تکنولوژی و نرم افزار دیگر که استفاده شده تا با آن وبسایت ها ایجاد شوند، وردپرس نیز با کوکی ها در تعامل است تا با استفاده از آنها قابلیت های مناسبی را برای کاربران فراهم کند. با مطالعه این مطلب خواهید توانست به استفاده از کوکی ها در وردپرس بپردازید.

کوکی چیست و در وردپرس چه کاربردی دارد؟

کوکی قطعه ای از اطلاعات است که بوسیله ی وبسایت به سوی مرورگر کاربر ارسال میشود، این اطلاعات میتوانند شامل؛ جلسات ورود و خروج از حساب کاربری، سفارشی سازی ظاهر سایت، آیتم های اضافه شده به سبد خرید و…

وقتی که کاربر دوباره وارد سایت شود (البته با همان مرورگر) مرورگر با استفاده از کوکی اطلاعات شما را به سایت ارسال خواهد کرد تا به وبسایت بگوید که اطلاعات موجود را برای کاربر بازگرداند. کوکی ها میتوانند کد گذاری شده باشند، و میتوانند یک تاریخ انقضاء داشته باشند.

مشخص است که با استفاده از کوکی ها میتوانید سرعت مرور صفحات را برای کاربران و بازدید کنندگان سایت افزایش دهید تا کاربران تجربه ای عالی در سایت شما کسب کنند.

ادامه مطلب

جدید نصب واجرای نرم افزار Adobe Photoshop

نصب این نرم افزار مثل نرم افزار های دیگر مراحلی داردکه در زیر توضیح می دهیم برای نصب این برنامه ابتدا cd را در داخل درایو می گذاریم و cd راباز می کنیم و گزینه setup را انتخاب می کنیم و بعداز گذشتن مراحل به ترتیب محل و نصب ان را تعیین می کنیم که مسیر ان در کجا باشد بعداز این مراحل به یک صفحه می
رسیم که کد ورودی نرم افزار را ازما می خواهد در اینجا ما باید به درایو cd برویم و فایل متن داخل cd نرم افزار را باز می کنیم و شماره سریال داخل ان را کپی می کنیم و به داخل setup برمی گردیم ودر قسمت paste.serial namber و مشخصات فردی خودمان را وارد می کنیم به همین ترتیب گزینه next روشن و فعال می کنیم بعد دکمه next را می زنیم و منتظر می مانیم تا نرم افزار نصب شود .بعداز نصب ان منوی start رفته واز قسمت programs گزینه adobe فتوشاپ را انتخاب می کنیم .

پیشنهادی تاریخچه Adobe Photoshop

امروزه نرم افزار فتوشاپ یکی از مهم ترین و ارزشمندترین نرم افزار به شمار می رودکه ازجمله لایه هاومتنوفیلم ها وغیره را آغاز و همراهی می کند در واقع پشتیبانی می کند.از این نرم افزار برای نشان دادن عکس هایی مثل سیاه و سفید را در یک صفحه که رنگ ان تک رنگ باشد استفاده می شود.این نرم افزار پرکاربرد در سال ۷۸۹۱ توسط یک دانشجوی دکترا در دانشگاه میشیگان توانست تصاویر سیاه و سفید را در صفحه خالی نشان دهد.
و توسط برادرش جان نول که که در بخش جلوه های صنعتی و فیلم مسئو لیت داشت این نرم افزار را به یک تصویر برنامه ویرایش کامل یافته معرفی کرد.این دو برادر تصمیم گرفتن نام این نرم افزار را تغییر دهند.درسال ۷۸۹۹ شروع به فروش عکس ونرم افزار های تجاری و غیره کردنبه همین دلیل اسم ان را فتوشاپ گذاشتن
در سال ۷۸۹۹ بین این برادران و شرکت adobe بسته شد وتمام کارهای فتوشاپ به این شرکت فروخته شدو این دو برادر کار خود را از طریق فروش این نرم فزار شروع کردن و اولین فروش آنها درسال ۷۸۸۱ منتشر شد.

پیشنهادی ارائه مطالب Adobe Photoshop

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار

نرم افزار فتوشاپ یکی از نرم افزار های گرافیکی است که bitmap اسا س آن می باشد.این نرم فزار برای ویرایش تصاویر . طراحی و مواردی همچون گرافیکی و چاپی یا غیره کاربرددارد که کاربران از ان استفاده می کنند. این نرم افزار با چاپگرهاو دستگهای خروجی فیلم بصورت استاندارد می باشد.

به زودی مطالب آموزشی این نرم افزار به شکلی خلاقانه در سایت پوشه نما گذاشته می شود.