جدیدپیشنهادی سوالات آزمون ۲۷ اردیبهشت ۹۸ قلم چی – با جواب

سوالات آزمون ۲۷ اردیبهشت ۹۸ قلم چی – با جواب

سوالات آزمون 27 اردیبهشت 98 قلم چی - با جواب

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت

نام درس : – | موضوع : آزمون های آزمایشی | نویسنده : کانون قلم چی

منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : تمام رشته ها و پایه ها

ادامه و دانلود

جدیدپیشنهادی سوالات آزمون ۱۳ اردیبهشت ۹۸ قلم چی – همراه پاسخنامه تشریحی

سوالات آزمون 13 اردیبهشت 98 قلم چی - همراه پاسخنامه تشریحی

تاریخ آزمون : 30 اردیبهشت ماه ۹۸ | موضوع : آزمون های آزمایشی | نویسنده : کانون قلم چی

ادامه و دانلود
بدون تصویر

جدیدپیشنهادی جزوه قواعد عربی کنکور ( استاد مقصودی )

جزوه صفر تا صد قواعد عربی دوره دبیرستان ویژه کنکور سراسری که شامل تمام نکات مهم قواعد عربی در کنکور می باشد برای شما کنکوری های تلاش گر آماده کرده ایم.

بیشتر توضیحات جزوه قواعد عربی کنکور جزوه قواعد عربی کنکور کاری از استاد مقصودی را برای شما آماده کرده ایم. در جزوه قواعد عربی کنکور مولف سعی داشته است تا آنچه را که دانش اموز برای پاسخ گویی به سوالات عربی در کنکور سراسری لازم توضیح دهد. در جزوه جامع قواعدعربی کنکور مطالبی همچون نکات مهم برای ترجمه ، تحلیل صرفی ، انواع جمله و اسم و فعل و … بصورت بسیار کامل همراه با نکاتی که احتمال دارد در سوالات عربی کنکور مطرح شود آورده شده است. جزوه قواعد عربی کنکور سوالات قواعد عربی در کنکور سراسری طراحی سوالات عربی کنکور سراسری در بخش ترجمه ، درک مطلب و قواعد می باشد و در جزوه عربی کنکور که در اختیار شما داوطلبین کنکور قرار دارد سعی شده است تمام نکات مهم برای کنکور توضیح داده شود. بخش ترجمه شامل ترجمه از عربي به فارسي: ۵ سوال و ترجمه از فارسي به عربي: ۳ سوال بخش درک مطلب شامل فهم متن: ۴ سؤال و تجزيه و تركيب: ۳ سؤال و تشکيل: ۲ سؤال بخش قواعد شامل ۸ سؤال با تاكيد بر عربی۲ و عربی ۳نکات مربوط به پايه اول نيز حائز اهميت است، گرچه مطالب پايه اول بيشتر در سؤالات تجزيه و تركيب مطرح مي شود. ترجمه و تعريب:آن چه در سؤالات كنکور سراسري در مورد ترجمه و تعريب بايد مد نظر قرار گيرد آشنايي با نکات ترجمه اي و نحوه ي پاسخ دادن به اين گونه سؤالات است. نحوه پاسخگویی به سوالات ترجمه از طریق قواعد عربی کنکور اجزاي اصلي جمله را شناسايي كنيم. تشخيص فعل، فاعل، مفعول به، مبتدا، خبر، مضاف اليه و جار و مجرور به يافتن گزينه ي درست كمک زيادي مي كند.تمام اجزاي جمله بايدترجمه شده باشد.حذف كردن يک ياچندكلمه ( اسم و فعل و حرف) در ترجمه جايزنيست.همان گونه كه حذف كردن واژه در ترجمه جايز نيست، اضافه كردن بي مورد نيز در ترجمه مجاز نمي باشد.ممکن است گزينه اي از لحاظ مفهوم كلي صحيح باشد اما دقيق ترين گزينه به شمار نرود..اصولا در هر جمله اي اسم، فعل و حرف اركان تشکيل دهنده ي آن هستند. لذا در اين زمينه مي بايست با نکات ترجمه اي به ويژه نکات اسم و فعل و چند نکته تکميلي آشنا شويم. در اين زمينه مطالعه جزوه ي نکات مهم عربي ضروري است روش پاسخ دادن به سؤالات ترجمه: پيشنهاد مي كنيم عبارت داده شده را حداقل به دو قسمت تقسيم نموده و سپس با خواندن قسمت اول و در نظر گرفتن نکات ترجمه اي موجود در آن به حذف گزينه اقدام كنيم و سپس به سراغ قسمت دوم رفته و به همان ترتيب به گزينه درست برسيم.
بدون تصویر

جدیدپیشنهادی دانلود نمونه سوالات تفکر و سبک زندگی هشتم نوبت دوم

نمونه سوالات تفکر هشتم با جواب

دانلود نمونه سوالات تفکر و سبک زندگی هشتم نوبت دوم

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت

نام درس : تفکر و سبک زندگی | موضوع : نمونه سوالات | نویسنده : نمره برتر

منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه هشتم

ادامه مطلب
بدون تصویر

جدید دانلود نمونه سوالات آموزش قرآن هشتم با جواب

دانلود نمونه سوالات آموزش قرآن هشتم با جواب

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : آموزش قرآن | موضوع : نمونه سوالات نوبت دوم | نویسنده : نمره برتر

دانلود نمونه سوالات آموزش قرآن هشتم با جواب

نمونه سوالات نوبت دوم آموزش قرآن هشتم

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت در ادامه مطلب

ادامه مطلب

جدیدپیشنهادی دانلود آزمون ۳۰ فروردین ۹۸ قلم چی – سوالات همراه پاسخنامه و کلید

دانلود آزمون 30 فروردین 98 قلم چی - سوالات همراه پاسخنامه و کلید

فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت در ادامه مطلب

ادامه مطلب

پیشنهادی ۱۲ – با توجه کامل بر فروش تمرکز کنید.

•در ایجاد و راه اندازی کسب و کارتان، فروش از هر چیز دیگری مهم تر است. فروش منبع نقدینگی است و نقدینگی هم برای بقای شرکت ضروری است.
•کلید فروش محصول یا خدمات در این است که یک معرفی محصول حرفه ای آماده کرده و بعد هر روز این محصول را به بیشترین تعداد ممکن از افراد ارائه کنید.
•اون قدر روی فروش تمرکز کنید که دیگر از پس جواب دادن (به مشتری) برنیاید.

پیشنهادی هاست پر سرعت وردپرس باید چه امکاناتی دارا باشد؟


هاست وردپرس خوب و با کیفیت همواره باید همیشه دارای پشتیبانی ۲۴ساعته، سرعت بالا، امنیت کافی و قیمت مناسب باشد. برای خرید  بهترین هاست باید به چند مورد بخصوص توجه بالایی داشته باشید همانند: همچون میزان فضای میزبانی Hosting space، پهنای باند بالا Bandwidth و بک آپ گیری منظم و پشتیانی درتمام ساعات روز، ماه، سال دارا باشند. هر شرکت فروش هاست امکانات و خدمات منحصر به فردی دارا هستند. در مجموع ۱۰ مورد ازامکانات اصلی و بسیار مهم برای خرید بهترین هاست را برای شما شرح خواهم داد.

ادامه مطلب

جدیدپیشنهادی دانلود جزوه شیمی دوازدهم فصل سوم

جزوه شیمی دوازدهم فصل سوم: درس شیمی یکی از موضوعات پر کاربرد در زندگی میباشد . با شیمی میتوان به تمام نکات ریز و درشت اجسام و محیط پیرامون خود پرداخت . در سال آخر تحصیل ( پایه دوازدهم ) شما درس شیمی ۳ روبه رو میشوید.
نام اثر : جزوه شیمی دوازدهم فصل سوم
پایه : دوازدهم
درس : شیمی
فصل : سوم


ادامه مطلب